מפגש ראשון עלינו

’אני מזמינה אותך למפגש ראשון, 20 דקות ללא עלות....’
לקביעת תור

כל ביקור כולל גם עיסוי

׳אני כמטפלת גוף–נפש משתמשת בעיסוי שוודי כדי לזהות איך ואיך את.ה מחזיק.ה את הכאב שלך...’  
לקבוע תור

כל ביקור כולל גם עיסוי

’שינוי מהותי בדרך כלל מתרחש במהלך בין 4–6 מפגשים בקליניקה. בכל מפגש, תקבלו גם עיסוי מפנק, וגם יחד נכנס להקשיב, להרגיש ולרפא.׳
לקבוע תור

מה זה ’אוויקינד בודי?׳

׳יש את החוכמה של השכל ויש את החוכמה של הלב. אבל, גם לגוף שלנו יש את החוכמה משלו. וכל אחד שמתעלם מחכמה זו, משלם מחיר מאוד גבוה.’
לקבוע תור

"למה כואב לי ככה? מהי המטרה של כאב?"

לקבוע תור

קצת עלי...

שרה היא מרפאה במגע (הילינג), מעסה מוסמכת ומדריכת רוחנית. במקור מלוס אנג'לס, וכיום חיה עם משפחתה בקהילת חנתון. בוגרת לימודי טיפול במכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית, ומאמינה בלב שלם ביכולתו המולדת של הגוף לרפא את עצמו. 

לקבוע תור

תפריט טיפולים

תשלום מראש בכרטיס אשראי

עיסוי

Paypal

הילנג/עיסוי אנרגטי

לכל דבר בטבע יש רטט משלו. תדרי הרטט משפיעים על ההרמוניה האנרגטית בגוף האדם. הטיפול משלב טכניקות ריפוי פיזיות ואנרגטיות המשפרות ומעצימות את האנרגיה של הגוף.

טיפולים 4 (שעה) - 1000₪

עיסוי שוודי

עיסוי שוודי הוא עיסוי גוף מלא המשלב תנועות ארוכות, זורמות ומחזוריות המשיבות את השקט לנפש ולגוף, תוך שהן מגבירות את זרימת הדם ומעודדות הרפיה עמוקה.

טיפולים 5 (שעה) - 1000₪

עיסוי ׳אוויקנד בודי׳

בעקבות 45 דקות של עיסוי מפנק, יודרך בתהליך של הקשבה לפנימי, לגלות את הסיפורים שהגוף שומר לנו. על ידי הבאת תשומת ליבנו, אנו מרפאים את עצמנו.

טיפולים 6 (שעה) - 2000₪

עיסוי טיפולי

שחררו מתח והרגיעו את מערכת העצבים בעזרת עיסוי טיפולי. הטכניקות הממוקדות מתמקדות בשכבות העמוקות ביותר של השרירים, הגידים והרצועות, ומספקות הקלה לשרירים כואבים ומזור לבעיות הנובעות ממאמץ יתר, פעילות גופנית ועוויתות שרירים.

טיפולים 4 (שעה) - 1000₪